МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 12
Під обробкою: 18

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Керівництво

Сахаутдінов Руслан Ільдарович

Sahautdinov

САХАУТДІНОВ  РУСЛАН  ІЛЬДАРОВИЧ

НАЧАЛЬНИК АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ

 Дата і місце народження

12 січня 1981 р., с. Матроска, Ізмаїльського р-ну, Одеської області

 Освіта

2003 р. — Одеський національний морський університет

Специальність — «Організація перевезень і управління на транспорті»

 Кар’єра

2003 р. — експедитор, ПП «ІНТЕРНЕШНЛ ІНТЕРМОДАЛ СЕРВІС»

2003–2013 рр. — інженер відділу маркетингу та реалізації договорів, інженер з руху вантажів головної диспетчерської, інженер з планування та руху вантажів головної діспетчерської, головний диспетчер Державного підприємства «Одеський морський торговельний порт», м. Одеса

З 13.06.2013 до 10.03.2014 року — головний диспетчер   Одеської філії Державного підприємства  «Адміністрація  морських портів України»  (адміністрація Одеського морського порту)

З 11.03.2014 року до 06.06.2016 — заступник начальника адміністрації Одеського морського порту з операційної діяльності

З 07.06.2016 року до 20.06.2017 — перший заступник начальника адміністрації Одеського морського порту

З 21.06.2017 року до 13.01.2020 — заступник начальника адміністрації Одеського морського порту з операційної діяльності

З 14.01.2020 року до теперішньго часу — начальник адміністрації Одеського морського порту