n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

Команда «Бруклін-Київ-570» - чемпіон першості Одеського порту 2016 року з міні-футболу (фоторепортаж)

Днями завершилася відкрита першість ДП «Одеський порт» з міні-футболу. У турнірі, який традиційно стартує у День Флоту України, взяли участь десять команд, що представляють трудові колективи адміністрації порту, ДП «Одеський порт», стивідорні компанії, а також ВМС ЗС України.

За інформацією директора спорткомплексу порту Віталія Барона, у фінальному матчі з рахунком 2:1 футболісти команди «Бруклін-Київ»-570» обіграли своїх суперників з «Синтез-Ойл» і стали володарями головного трофея першості. На третьому місці - збірна ДП «Одеський порт».

Призи переможцям вручив директор ДП «Одеський порт» Геннадій Жуков, який, до речі, брав участь у турнірі в якості польового гравця своєї команди. Кращим бомбардиром першості став Віктор Доценко, гравець команди «Синтез-Ойл», який забив 11 голів. Окремого призу удостоївся і найстарший гравець турніру, 63-річний працівник дільниці портофлоту адміністрації Одеського порту Анатолій Дорошенко, який свого часу грав в зоряному складі одеського «Чорноморця», коли команда вперше стала бронзовим призером Чемпіонату СРСР (1975 р.).

- Слід зазначити, що цьогорічний турнір відрізняється у кращий бік у порівнянні з минулорічними як по числу команд, так і за класом гри, - зазначив В.Барон. - Кожна команда демонструвала свою тактику і свій характер. А, загалом, першість вийшла дуже видовищною і емоційною. Без перебільшення можна сказати, що зроблена заявка на відродження кращих традицій футбольних чемпіонатів Одеського порту 1980-90-х років.